KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9715393
nr 971 5393
Akvarell
Mattias Petterson, Fåglar, signerad, 24x36
Utrop:
400 kr
Såld:
500 kr
måndag 27 juli 2015
kl 18:54:23
100 kr
450 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
450 kr (Budbetjänt)